1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 750W - ACK Gold, Full Modular - HA-750BA2
[HA-750BA2]
Каталожен №: ++7277   Производител: 1stPlayer
на склад: да
гаранция: 84 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  1stPlayer
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   750 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS GOLD
Cybenetics Gold Certified
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   91.07%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК   Да
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 4
Molex x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   140 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ   Full modular design
Embossed Cable: Stylish, durable, and flexible
Teapo electrolytic capacitors
140 mm FDB