Endgame Gear професионална геймърска мишка Professional Gaming Mouse OP1 8K v2 - White
[EGG-OP1-8K-V2-WHT]
Каталожен №: ++7493
Производител: Endgame Gear
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-OP1-8K-V2-WHT |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Nuvoton M483 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3950 U+1F95A |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 30000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh GX |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.2 x 60.5 x 37.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 49.5 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ultra-fast Polling Rate with up to 8000Hz Custom PixArt PAW3950 U+1F95A Kailh GX Switches developed by Endgame Gear Industry-Leading Click Latency Redesigned Shape for Versatile Claw Grip Swappable Main Button Switches with Optional Switch Packs Hybrid Skate Design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442513153 |
Подобни продукти


















![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_lab_x2f_bk_01_BvONrH.webp&w=130&h=130&page=)

![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2H Medium Clear Black [LTD 2000] - 1K Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2H Medium Clear Black [LTD 2000] - 1K](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_x2h_wireless_mouse_size2_clearblack_01_KyCyyL.webp&w=130&h=130&page=)