Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro Switches - White
[MAD-68-HE-FS-WH]
Каталожен №: ++6280
Производител: Madlions
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAD-68-HE-FS-WH |
| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Amber |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Magnetic Amber Pro |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 37±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through Side Print |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 32 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 320 x 116 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate Magnetic Amber Pro Switches Customizable Key Travel Aluminium Plate Web Driver 16.8M RGB Madlions Strap |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700930767 |
Подобни продукти











![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_whgat_jade_custom_01_9EnR7x.webp&w=130&h=130&page=)
![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_mini60pro_01_QrFcc6.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_mfys_wg_01_u1AOa0.webp&w=130&h=130&page=)

