Marvo Безжичен геймърски комплект Wireless Gaming COMBO KW516 2-in-1, Bluetooth 5.0 - Keyboard, Mouse
[MARVO-KW516]
Каталожен №: ++4332
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KW516 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Anti-Ghosting Комплект Клавиатура + Мишка Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | Да RGB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 372 x 151 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB Безжично |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 4800 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 250 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | Да RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2.4G Wireless gaming combo without Cable Limitation Gaming Designed Mouse with 14 Lighting Modes 80% TKL Compact Design keyboard with RGB Backlight Detachable USB Type-C Cable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391925614 |
Видео:
Introducing Marvo Wireless Mouse and Keyboard Gaming Combo # KW516
Подобни продукти





![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_mini60pro_01_QrFcc6.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_ms_01_4qRaXq.webp&w=130&h=130&page=)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)