Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White
[AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH]
Каталожен №: ++7658
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | White Peach Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 145 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative Smart Display & Knob 16M RGB Backlight Available Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412989131 |
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_01_HtxDTI.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_02_GWu4xU.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_03_Eit1PJ.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_04_ZN6b6x.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_05_OCllIt.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_06_8ftzAf.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_07_4rPFmU.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_08_ijVTRe.jpg&w=80&h=60&page=)
![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_bk_gat_jade_pro_01_CwxVix.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_fire_68_rgb_wh_01_WqZ50L.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_65_kg984w_bk_01_LnrKvY.webp&w=130&h=130&page=)

![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_caribbean_ps_01_W1gQ7e.webp&w=130&h=73.0234375&page=)
