Ajazz професионална геймърска мишка AJ159 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, White
[AJ159-PRO-WH]
Каталожен №: ++7664
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ159-PRO-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 56 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Tri-Mode/Dual-Mode Connectivity and High Polling Rate Efficient 400mAh Battery with Low-Power Consumption Magnetic Charging Base with Customizable Display Ultra-Lightweight Design for Superior Handling 100 Million Clicks Micro Switch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412982903 |
Подобни продукти









![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2H Medium Clear Black [LTD 2000] - 1K Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2H Medium Clear Black [LTD 2000] - 1K](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_x2h_wireless_mouse_size2_clearblack_01_KyCyyL.webp&w=130&h=130&page=)




