Darkflash захранване PSU ATX 3.1 1250W Gold, Full Modular, PCIe 5.1 - PMT1250 A3
[PMT1250-A3]
Каталожен №: ++7061   Производител: Darkflash
на склад: да
гаранция: 84 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  Darkflash
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   1250 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS GOLD
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   93.1%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК   Да
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 6
SATA x 8
Molex x 4
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   120 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ   Application of ATX 3.1 specification
Direct-connected 12VHPWR, high-quality 16-pin
80 PLUS Gold certification, up to 90.5% and above
Available capacity 99.9% +12V single rail