Gamdias механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard - HERMES P2A 1000Hz, Optical switches
[GAMDIAS-HERMES-P2A]
Каталожен №: ++4090
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-HERMES-P2A |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 440 x 140 x 45 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | GAMDIAS certified Mechanical Optical switches Polling Rate 1000Hz RGB Backlighting 16.8 million color and built-in lighting effects Anti-ghosting with N-key rollover 32bit ARM® CortexTM-M3 microprocessor Additional Multimedia Keys |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960135147 |
Подобни продукти






![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)


![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Gift Switch [Linear] (English US), Purple, White, Blue Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Gift Switch [Linear] (English US), Purple, White, Blue](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_gs_01_XRRpTB.webp&w=130&h=130&page=)