Gamdias Gaming Mechanical Keyboard - HERMES P2A 1000Hz, Optical switches
[GAMDIAS-HERMES-P2A]
№: ++4090
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-HERMES-P2A |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Mechanical Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | RGB |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 440 x 140 x 45 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | GAMDIAS certified Mechanical Optical switches Polling Rate 1000Hz RGB Backlighting 16.8 million color and built-in lighting effects Anti-ghosting with N-key rollover 32bit ARM® CortexTM-M3 microprocessor Additional Multimedia Keys |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 4712960135147 |
Similar products




![MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_01_5JuyE6.webp&w=130&h=130&page=)
![ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_bk_gat_jade_pro_01_CwxVix.webp&w=130&h=130&page=)

![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)

![Madlions Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear] Madlions Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_68_fs_c_gateron_jade_01_5VlPKI.webp&w=130&h=130&page=)