Gamdias геймърски комплект Gaming COMBO 3-in-1 Keyboard, Mouse, Pad - ARES P2
[GAMDIAS-ARES-P2]
Каталожен №: ++4099
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-ARES-P2 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 112 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 447 x 176 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Membrane Keyboard With Multimedia Function Breath Lighting 3600 DPI Ergonomic Mouse Non-Slip Gaming Mouse Mat Keyboard Polling Rate 1000 Hz |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127 x 65 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 107 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол За скорост |
| РАЗМЕРИ | 240 x 180 x 3 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960135413 |
Подобни продукти





![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_7a_01_VUtYKt.webp&w=130&h=130&page=)

![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 98 KG937 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 98 KG937 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_98_kg937_01_2OaArB.webp&w=130&h=130&page=)