Gamdias Геймърски комплект Gaming COMBO Mechanical HERMES E1B 4-in-1 - Keyboard, Mouse, Headset, Mousepad
[GAMDIAS-HERMES-E1B]
Каталожен №: ++4008
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-HERMES-E1B |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Нисък профил клавиши Мултимедийна Геймърска |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 432 x 130 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Spill Resistant Structure GAMDIAS Certified Across Mechanical Switches Anti-ghosting with 19-key rollover 10 Fn + Function Key for Multi-media |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118 x 67 x 38.5 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 105 g |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Breath Lighting |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 109 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 281 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multi-color Breathing Lighting Fold, Omnidirectional Microphone Provide realistic sounds effect and rich bass 40mm HD driver unit - 40mm drivers |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол |
| РАЗМЕРИ | 240 x 180 x 3 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960135000 |
Подобни продукти











![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - Black, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - Black, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_bkgat_jade_custom_01_ghozvp.webp&w=130&h=130&page=)

![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_wh_gat_jade_pro_01_KhFReZ.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)
![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_mini60pro_01_QrFcc6.webp&w=130&h=130&page=)
![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_xboard_ms_black_rgb_01_sy4pKd.webp&w=130&h=90.838380618425&page=)