Gamdias геймърски комплект Gaming COMBO - POSEIDON M1 COMBO - Keyboard + Mouse + Headphones
[GAMDIAS-POSEIDON-M1-COMBO]
Каталожен №: ++3134
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-POSEIDON-M1-COMBO |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Нисък профил клавиши Мултимедийна Геймърска |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 112 |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 470 x 200 x 55 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118 x 67 x 38.5 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 105 g |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 120 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -58 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Видео:
GAMDIAS Poseidon M1 Gaming Combo_"Everything You Desire" Keyboard, Mouse, Headset
Подобни продукти






![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Gift Switch [Linear] (English US), Purple, White, Blue Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Gift Switch [Linear] (English US), Purple, White, Blue](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_gs_01_ZNt2nM.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_as_rs_gw_wl_01_URt5zl.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_68_fs_c_gateron_jade_01_5VlPKI.webp&w=130&h=130&page=)

![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Jelly Orange - Power Silver Switches [Linear] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Jelly Orange - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_jell_or_silver_01_NmVZUt.webp&w=130&h=130&page=)