Genesis Геймърска мишка Gaming Mouse GX75 Optical 7200dpi USB
[NMG-0706]
Каталожен №: ++2297
Производител: Genesis
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genesis |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NMG-0706 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СЕНЗОР | PMW 3310 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 120 x 73 x 45mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 149g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Built-in memory, Gaming software, Programmable keys |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 5901969401417 |
Видео:
Genesis GX75 gaming mouse with PMW3310 sensor
Подобни продукти







![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_lab_x2f_bk_01_BvONrH.webp&w=130&h=130&page=)
