Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 ULTRA - 8K, Gateron Magnetic Jade Switches - White Counto
[FIRE-68-ULTRA-CNT-WH]
Каталожен №: ++6971
Производител: Madlions
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | FIRE-68-ULTRA-CNT-WH |
| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Мултимедийна Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Gateron Jade Switch (Customized) |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 36±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 311 x 102 x 29 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate/128KHz Scan Rate Full Aluminium Body Step Precision: 0.01 mm Latency: 0.125 ms Driver: Self-Developed Web Driver 16.8M RGB Noise-Dampening |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700930163 |
Подобни продукти








![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] (English US), Black, Red Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] (English US), Black, Red](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75max_bkrd_rs_01_SVm36n.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless White - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless White - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_mini_wireless_wh_01_vHDVQC.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)

![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_01_evlSI8.webp&w=130&h=81.803607214429&page=)

![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_wh_gat_jade_pro_01_KhFReZ.webp&w=130&h=130&page=)