Marvo геймърска клавиатура Gaming Keyboard 104 keys - Soldat S40 K603 - Silent, RGB
[MARVO-K603]
Каталожен №: ++6933
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-K603 |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting Геймърска Мултимедийна |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 442 x 151 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Silent typing Rainbow backlight Multimedia keys 26 keys anti-ghosting |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938423 |
Подобни продукти











![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_as_rs_gw_wl_01_URt5zl.webp&w=130&h=130&page=)

