Marvo Геймърски комплект Gaming COMBO KM400+G1 3-in-1 - Keyboard, Mouse, Mousepad - MARVO-KM400+G1
[MARVO-KM400+G1]
Каталожен №: ++3073
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KM400+G1 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 114 |
| ПОДСВЕТКА | 3 цвята |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Anti-ghosting support, 19 keys rollover |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Оптична |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 2400 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол |
| РАЗМЕРИ | 287 x 244 x 3 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Anti-slip rubber base |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Подобни продукти






![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_67_kg935_bk_01_LHuK6X.webp&w=130&h=130&page=)


![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Box Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Box Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_kailh_brown_01_UiHIrU.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)

