Marvo Gaming COMBO KM400+G1 3-in-1 - Keyboard, Mouse, Mousepad - MARVO-KM400+G1
[MARVO-KM400+G1]
№: ++3073
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-KM400+G1 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 114 |
| BACKLIGHT | 3 colors |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Anti-ghosting support, 19 keys rollover |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Optical |
| SENSOR | Optical |
| SENSITIVITY | 2400 dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | 7 colors |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For control |
| DIMENTIONS | 287 x 244 x 3 mm |
| OTHERS | Anti-slip rubber base |
| WARRANTY | 24 months |
Similar products







![Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_01_evlSI8.webp&w=130&h=81.803607214429&page=)


![Madlions Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_whgat_jade_custom_01_9EnR7x.webp&w=130&h=130&page=)
