MCHOSE професионална геймърска мишка G3 V2 Black - Wireless Gaming Mouse - 1K, Omron Mechanical
[MC-G3V2-5]
Каталожен №: ++7684
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-G3V2-5 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | FREQCHIP |
| СЕНЗОР | PAW3311 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 116.5 x 62.9 x 38.2 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode Connectivity: USB-C / 2.4GHz / BT 5.0 TTC® Silver Scroll Wheel Omron Mechanical Switches (100M clicks) TOPSPEED® Wireless Technology 800mAh Long-Lasting Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977271154562 |
Видео:
New Upgrades | MCHOSE G3 V2 Wireless Gaming Mouse #mchose #gamingmouse
Подобни продукти


















