MCHOSE професионална геймърска мишка A7 V2 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Omron Mechanical
[HW-A7V2-5]
Каталожен №: ++7682
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-A7V2-5 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 TI |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 125.84 x 63.24 x 39.78 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PAW3950TI Sensor Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder Tri-mode Connectivity 500 mAh Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502472 |
Видео:
Introducing MCHOSE A7 V2 Series Lightweight All-round Wireless Gaming Mouse
Подобни продукти





















