Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]
[PCMK2HE801B]
Каталожен №: ++6601
Производител: Pulsar
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Pulsar |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PCMK2HE801B |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting Геймърска Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Gateron x Pulsar Magnetic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.1±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 30±7gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 355 x 127 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 87Key ANSI Tenkeyless Magnetic switch True 8K Polling Rate Rapid Trigger Quick Tap Web based Software `Bibimbap` 44 Preset RGB lighting effects Adjustable Actuation 0.1mm-4mm Magnetic Switch N-S Pole Hot-swappable Aluminum Alloy Plate and Transparent body |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809752620335 |
Подобни продукти
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_01_6YzxOH.jpg&w=240&h=165&page=prod_info)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_02_vaZE6f.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_03_08AMW9.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_04_uCunfq.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_05_qOTNZj.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_06_srt6mx.jpg&w=64.014598540146&h=80&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_07_niY9iO.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_08_99jlYe.jpg&w=80&h=80&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_09_f55uGv.jpg&w=80&h=80&page=)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_ms_01_4qRaXq.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_classic_bk_cherry_brown_01_NHLM9F.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_as_rs_gw_wl_01_URt5zl.webp&w=130&h=130&page=)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_caribbean_ps_01_W1gQ7e.webp&w=130&h=73.0234375&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_wireless_bk_01_wFG2oJ.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)