Xtrike ME геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 98 keys - GK-997 - (English US)
[XTRM-GK-997-BK]
Каталожен №: ++7630
Производител: Xtrike ME
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-997-BK |
| РАЗМЕР | 95% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 98 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 386 x 136 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced anti-ghosting with 26 keys rollover Rainbow backlight with multiple lighting schemes |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939031 |
Подобни продукти


![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/fgg_mad_60_he_contour_fs_amber_01_qH7d1u.webp&w=130&h=130&page=)

![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_mini60pro_01_QrFcc6.webp&w=130&h=130&page=)

![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_01_evlSI8.webp&w=130&h=81.803607214429&page=)