1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 750W - ACK Bronze - HA-750AA2
[HA-750AA2]
Каталожен №: ++7279   Производител: 1stPlayer
на склад: да
гаранция: 60 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  1stPlayer
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   750 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS BRONZE
Cybenetics Bronze
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   89.61%
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 4
Molex x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   140 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ   Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability
Embossed Cables: Durable, flexible, and easy to route
140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity