1stPlayer PSU ATX 3.1 750W - ACK Bronze - HA-750AA2
[HA-750AA2]
№: ++7279   Manufacturer: 1stPlayer
available: yes
warranty: 60 months
share in facebook      share in facebook
Specifications:
BRAND  1stPlayer
MFG CODE  HA-750AA2
POWER  750 W
FORMAT  ATX 3.1
TYPE  Active PFC
CERTIFICATES  80PLUS BRONZE
Cybenetics Bronze
CE
EFFICIENCY  89.61%
CONNECTORS  PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 4
Molex x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
COOLING  140 mm fan
COLOR  Black
DIMENTIONS  150 x 145 x 86 mm
OTHER  Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability
Embossed Cables: Durable, flexible, and easy to route
140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity