1stPlayer Кутия Case ATX - Crystal Vision CV7 Black - 5 x 120 mm included
[CV7-BK-2FAR-2FH7R-1FH7]
Каталожен №: ++7669
Производител: 1stPlayer
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CV7-BK-2FAR-2FH7R-1FH7 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm ARGB Bottom: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 390 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bottom-front PSU placement allows for increased airflow beneath the fans Recessed bottom fan mounts keep fans flush with the case Quick-Release Dust Filters Expansive mesh base draws cool air directly beneath vital components |
| РАЗМЕРИ | 425 x 215 x 467 mm |
| ТЕГЛО | 5.4 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977916597693 |
Подобни продукти

















