Ajazz професионална геймърска мишка AJ179 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, Black
[AJ179-PRO-BK]
Каталожен №: ++7667
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ179-PRO-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base Full-Range Ice- Feel Coating 400 mAh Battery capacity |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412983351 |
Подобни продукти









![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2F Black [Pulsar LAB] - 8K, Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_lab_x2f_bk_01_BvONrH.webp&w=130&h=130&page=)
