Ajazz AJ179 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, Black
[AJ179-PRO-BK]
№: ++7667
Manufacturer: Ajazz
NEW Specifications:
| BRAND | Ajazz |
| MFG CODE | AJ179-PRO-BK |
| CONNECTION | Bluetooth Wireless USB |
| TYPE | Gaming Wireless Optical Left and right handed |
| GRIP STYLE | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| MCU | Royuan |
| SENSOR | PAW3395 |
| ACCELERATION | 50 G |
| TRACKING SPEED | 750 IPS |
| SENSITIVITY | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| POLLING RATE | 8000 Hz |
| SWITCHES | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| PROGRAMMABLE BUTTONS | 6 Yes |
| BATTERY | Lithuim-ion rechargable |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 58 g |
| BACKLIGHT | RGB Yes |
| OTHERS | Magnetic Charging Base Full-Range Ice- Feel Coating 400 mAh Battery capacity |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6976412983351 |
Similar products










