Ajazz Разопакован продукт - геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray
[AJ-AK980-V2-GS-BK]
Каталожен №: ++100007393
Производител: Ajazz
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK980-V2-GS-BK |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.1 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Bluetooth Anti-Ghosting Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ajazz Gift Switch V2 |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.3±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 97 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 41.6 x 14.8 x 1.9 cm |
| ЦВЯТ | Жълт Сив Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 10000 mAh lithium battery 1.14 inch TFT color screen Compatible with Windows/MacOS/Android Hot swappable switch seat Side function keys Matrix: Full key no punch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412986604 |
Видео:
? Ajazz AK980 V2 UNBOXING
Подобни продукти
![Разопакован продукт - геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray Разопакован продукт - геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980v2_gs_bk_01_GZ4EN8.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)


![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_caribbean_blue_azure_01_odGFY8.webp&w=130&h=130&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_mini_wireless_bk_01_k0cceG.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)