MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black
[MC-ACE68AIR-10]
Каталожен №: ++7677
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-ACE68AIR-10 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mount Tai |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Mount Tai Magnetic Switch GT |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.08 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 314 x 116.5 x 34.6 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate 128K Scan Rate 0.005mm- 3.4mm Actuation Range 0.005mm RT Accuracy 0.1ms Latency |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654169390 |
Видео:
MCHOSE Ace 68 Air | Hall Effect Magnetic Switch Gaming Keyboard with RGB lightbox
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_01_T3BAlu.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_02_EVQCUk.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_03_n6fMop.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_04_dPuzEI.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_05_6HOwEd.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_06_UcXteJ.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_07_3VaCw8.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_08_jkJ0G4.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_09_NgW6JF.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_10_JcZb6B.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_11_3tWNwp.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_10_12_AfPp2U.jpg&w=80&h=34.68&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_wh_01_nOX8At.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_mini_wireless_bk_01_k0cceG.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)

![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_bk_01_g0mFQB.webp&w=130&h=129.935&page=)
![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Purple Switches [Tactile] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Purple Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_carr_bl_purlple_01_GKEuml.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_68_fs_c_gateron_jade_01_5VlPKI.webp&w=130&h=130&page=)