Ajazz професионална геймърска мишка AJ159P MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, White
[AJ159P-MC-WH]
Каталожен №: ++7662
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ159P-MC-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Telink |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Blue Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 56 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base Dual Modes Connection Efficient 400mAh Battery with Low-Power Consumption 80 Million Clicks Micro Switch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412985096 |
Видео:
?AJAZZ AJ159P MC Mouse #ajazz #mouse #game #sale #Productivity #gift #love #tech #trending
Подобни продукти


















