Ajazz AJ159P MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, White
[AJ159P-MC-WH]
№: ++7662
Manufacturer: Ajazz
NEW Specifications:
| BRAND | Ajazz |
| MFG CODE | AJ159P-MC-WH |
| CONNECTION | Wireless USB |
| TYPE | Wireless Gaming Optical Left and right handed |
| MCU | Telink |
| SENSOR | PAW3395 |
| SENSITIVITY | 26000 dpi |
| POLLING RATE | 1000Hz |
| SWITCHES | Huano Blue Shell White Dot Transparent Switch |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| PROGRAMMABLE BUTTONS | 6 Yes |
| BATTERY | Lithuim-ion rechargable |
| DIMENSIONS | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| COLOR | White |
| WEIGHT | 56 g |
| OTHERS | Magnetic Charging Base Dual Modes Connection Efficient 400mAh Battery with Low-Power Consumption 80 Million Clicks Micro Switch |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6976412985096 |
Video:
?AJAZZ AJ159P MC Mouse #ajazz #mouse #game #sale #Productivity #gift #love #tech #trending
Similar products

















![Pulsar Wireless Gaming Mouse X2H Mini Superclear [LTD 3000] - 1K Pulsar Wireless Gaming Mouse X2H Mini Superclear [LTD 3000] - 1K](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_x2h_wireless_mouse_size2_super_clear_01_jMY57F.webp&w=130&h=130&page=)
