Ajazz професионална геймърска мишка AJ179 APEX - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, White
[AJ179-APEX-WH]
Каталожен №: ++7666
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ179-APEX-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor) |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Customizable Display & High Polling Reate 400mAh Battery with Low-Power Consumption Magnetic Charging Base 100 Million Clicks Micro Switch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412983375 |
Видео:
Ajazz AJ179 Apex 8000Hz polling w/dock plays GIFs
Подобни продукти
















![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Susanto-X Size2 [Pulsar Pro] - 8K, Black Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Susanto-X Size2 [Pulsar Pro] - 8K, Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_susantox_med_01_vWvfdY.webp&w=93.645072992701&h=130&page=)


