Anda Seat геймърски стол Gaming Chair Luna Pro - L - Fabric Black
[AD18T-44-B-F]
Каталожен №: ++7700
Производител: Anda Seat
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Anda Seat |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AD18T-44-B-F |
| РАЗМЕР | L |
| ЦВЯТ | Черен |
| МАТЕРИАЛ | Текстил |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 110 kg |
| ЕРГОНОМИЧЕН | Да |
| ПОДЛАКЪТНИЦИ | 1D |
| ОБЛЕГАЛКА | 84 cm |
| ВЪЗГЛАВНИЧКИ | Глава Кръст |
| РЕГУЛИРУЕМИ ЧАСТИ | Подлактъници |
| ДРУГИ | L size Footrest 60mm casters black nylon base 100% steel framework Armrest: 1D |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6972417137966 |
Видео:
Anda seat LUNA Gaming Chair Assembly & Setup #andaseatfans #gamingchair #pcgaming
Подобни продукти






























