Anda Seat Gaming Chair Luna Pro - L - Fabric Black
[AD18T-44-B-F]
№: ++7700
Manufacturer: Anda Seat
NEW Specifications:
| BRAND | Anda Seat |
| MFG CODE | AD18T-44-B-F |
| SIZE | L |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Textile |
| MAX WEIGHT | 110 kg |
| ERGONOMIC | Yes |
| ARMREST | 1D |
| BACKREST | 84 cm |
| PILLOW | Head Waist |
| ADJUSTALE PARTS | Armrest |
| OTHERS | L size Footrest 60mm casters black nylon base 100% steel framework Armrest: 1D |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6972417137966 |
Video:
Anda seat LUNA Gaming Chair Assembly & Setup #andaseatfans #gamingchair #pcgaming






























