be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]
[BT004US]
Каталожен №: ++7275
Производител: be quiet!
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BT004US |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Anti-Ghosting Мултимедийна Геймърска |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | be quiet! |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | be quiet! Silent Tactile Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 212 x 461 x 44 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Factory-lubricated mechanical be quiet! Black Tactile Switches offer speed, precision and accuracy with a clearly noticeable tactile actuation point 3 layers of foam for extra silent keystrokes High-quality PBT double-shot keycaps with translucent legends Aluminum 3D Media Wheel and 5 macro or multimedia keys Arched ARGB diffuser on each switch for bright and even per-key illumination Customizable ARGB LED bars at the top and on both sides for atmospheric lighting effects Support for hot-swappable 5-pin MX style switches Customize your Light Mount with the be quiet! IO Center software |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052192610 |
Видео:
Light Mount | Silence is key | be quiet!
Подобни продукти
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_01_W62kAT.jpg&w=240&h=160&page=prod_info)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_02_YQMCbQ.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_03_mmQw29.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_04_0G0PwG.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_05_8AACX1.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_06_TPeIVt.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_07_W1caZ3.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_08_zUhC8g.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_01_2Nk55T.webp&w=130&h=130&page=)


![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_mini_pure_white_kailh_brown_01_Rux2oQ.webp&w=130&h=73.595041322314&page=)
![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_xboard_ms_black_rgb_01_sy4pKd.webp&w=130&h=90.838380618425&page=)
