be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]
[BT003US]
Каталожен №: ++7274
Производител: be quiet!
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BT003US |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Anti-Ghosting Геймърска Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | be quiet! |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | be quiet! Silent Linear Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 212 x 461 x 44 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Factory-lubricated mechanical be quiet! Silent Switches offer speed, precision and accuracy with linear actuation 3 layers of foam for extra silent keystrokes High-quality PBT double-shot keycaps with translucent legends Aluminum 3D Media Wheel and 5 macro or multimedia keys Arched ARGB diffuser on each switch for bright and even per-key illumination Customizable ARGB LED bars at the top and on both sides for atmospheric lighting effects Support for hot-swappable 5-pin MX style switches Customize your Light Mount with the be quiet! IO Center software |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052192566 |
Видео:
Light Mount | Silence is key | be quiet!
Подобни продукти
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_01_7RMcES.jpg&w=240&h=160&page=prod_info)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_02_mrlsyu.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_03_BNCtkS.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_04_XYywgU.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_05_VoGgxX.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_06_IdI27P.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_07_sYutcC.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_lin_08_9PCWYE.jpg&w=80&h=53.333333333333&page=)

![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_01_1Cx7wN.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_kailh_red_01_4OEz8x.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_ms_01_4qRaXq.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_65_kg984w_bk_01_LnrKvY.webp&w=130&h=130&page=)