DeepCool кутия Case ATX - CG590U 5F - 5 ARGB Fans
[R-CG590U-BKAGA5-G]
Каталожен №: ++7598
Производител: DeepCool
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CG590U-BKAGA5-G |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 5 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm (Reversed, ARGB) Rear: 2 x 120 mm (ARGB) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | One-piece curved tempered glass panel Dual-chamber layout Supports mATX and ATX reverse connector motherboards (BTF) 45mm clearance for cable management Removable drive cage for flexible storage setup ATX PSUs up to 210mm |
| РАЗМЕРИ | 460 x 285 x 460 mm |
| ТЕГЛО | 8.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412765639 |
Подобни продукти














