Ecoflow портативен соларен панел 220W Lightweight Portable Solar Panel
[EFSOLARLIGHT220W-P-DXT4EU]
Каталожен №: ++7717
Производител: Ecoflow
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ecoflow |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EFSOLARLIGHT220W-P-DXT4EU |
| ТИП | Портативен |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 220 W |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 25% |
| ТЕХНОЛОГИЯ | N Type TOPCon monocrystalline silicon |
| КОНЕКТОР | XT60 |
| OPEN-CIRCUIT VOLTAGE (Voc) | 21.4 V |
| SHORT-CIRCUIT CURRENT (Isc) | 12.2 A |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP68 |
| РАЗМЕРИ | 2270 x 598 x 26 mm |
| РАЗМЕРИ (СГЪНАТ) | 603 x 598 x 36 mm |
| ТЕГЛО | 5.1 kg |
| ДРУГИ | Lightweight and portable Up to 25% conversion efficiency rate with a bifacial design Built-in XT60 cable for easy storage and connection to power stations 30–60° adjustable support stand and integrated solar angle guide IP68 rating protects against water and dust |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895251649858 |
Видео:
How To Use EcoFlow Portable Solar Panels
Подобни продукти














