1stPlayer PSU ATX 3.1 850W - ACK Gold, Full Modular - HA-850BA2
[HA-850BA2]
№: ++7278   Manufacturer: 1stPlayer
available: yes
warranty: 84 months
share in facebook      share in facebook
Specifications:
BRAND  1stPlayer
MFG CODE  HA-850BA2
POWER  850 W
FORMAT  ATX 3.1
TYPE  Active PFC
CERTIFICATES  80PLUS GOLD
Cybenetics Gold Certified
CE
EFFICIENCY  91.42%
MODULAR  Yes
CONNECTORS  PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
SATA x 4
Molex x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
COOLING  140 mm fan
COLOR  Black
DIMENTIONS  150 x 145 x 86 mm
OTHER  Full modular design
Embossed Cable: Stylish, durable, and flexible
Teapo electrolytic capacitors
140 mm FDB