Marvo Gaming COMBO CM306 3-in-1 - Keyboard, Mouse, Mousepad - MARVO-CM306
[MARVO-CM306]
№: ++3829
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-CM306 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Anti-Ghosting Multimedia Gaming |
| NUMBER OF KEYS | 107 |
| BACKLIGHT | Rainbow |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Optical Gaming Left and right handed |
| SENSITIVITY | 4800 dpi |
| POLLING RATE | 1000 Hz |
| NUMBER OF BUTTONS | 7 |
| PROGRAMMABLE BUTTONS | Yes |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 127 x 70 x 40 mm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | Rainbow |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For speed For control |
| DIMENTIONS | 287 x 244 x 3 mm |
| OTHERS | Anti-skid rubber base |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391922811 |
Video:
Introducing Marvo 3-in-1 Gaming Starter Kit # CM306
Similar products






![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_as_rs_gw_wl_01_URt5zl.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bk_01_GK7JBr.webp&w=130&h=130&page=)

