Gamdias Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - AEOLUS P2-1203 White, Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included), Daisy-Chain, Infinity Mirror
[AEOLUS P2-1203-WH]
Каталожен №: ++6621   Производител: Gamdias
на склад: да
гаранция: 24 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  Gamdias
РАЗМЕР(мм)   120 x 120 x 30 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)   1000-2400 RPM
ВОЛТАЖ   12 V DC
REVERSE BLADE   Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ   Hydraulic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК   74.97 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ   3.1 mmH2O
НИВО НА ШУМ   33 dBA
КОНЕКТОР   3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
RGB   RGB Hub included
Addressable RGB LED
Да
ОСВЕТЯВАНЕ   Infinity Mirror A-RGB
ЦВЯТ   Бял
ДРУГИ   Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included)
Daisy Chain Via Cableless Connection
Includes a Lighting Controller
30mm Thickness Fans