Gamdias Геймърски комплект Gaming COMBO Mechanical HERMES P1B 3-in-1 - Keyboard, Mouse, Mousepad
[GAMDIAS-HERMES-P1B]
Каталожен №: ++4009
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-HERMES-P1B |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Мултимедийна Геймърска Anti-Ghosting |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 440 x 140 x 45 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | GAMDIAS Certified Blue Mechanical Switches Polling Rate 1000 Hz Responsive Lighting WASD and Arrow Keys Exchange Anti-ghosting with N-key rollover |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 130 cm |
| РАЗМЕРИ | 125 x 67 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Breath Lighting |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол За скорост |
| РАЗМЕРИ | 240 x 180 x 3 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Double-layer fabrics provide a stable field on gameplays Anti-slip Mouse Mat |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960134997 |
Видео:
GAMDIAS 3 & 4-in-1 Gaming Combo Series Overview (HERMES / ARES / POSEIDON) 👞 🔥 🔱 🖱 ⌨ 🎧
Подобни продукти






![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_mini_wireless_bk_01_k0cceG.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_kailh_red_01_4OEz8x.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_ms_01_4qRaXq.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 82 KG936 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 82 KG936 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_82_kg936_01_A8EQ7i.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bk_01_GK7JBr.webp&w=130&h=130&page=)