Gamdias Gaming COMBO Mechanical HERMES P1B 3-in-1 - Keyboard, Mouse, Mousepad
[GAMDIAS-HERMES-P1B]
№: ++4009
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-HERMES-P1B |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Mechanical Multimedia Gaming Anti-Ghosting |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | RGB |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 440 x 140 x 45 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | GAMDIAS Certified Blue Mechanical Switches Polling Rate 1000 Hz Responsive Lighting WASD and Arrow Keys Exchange Anti-ghosting with N-key rollover |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSITIVITY | 3200 dpi |
| POLLING RATE | 125 Hz |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 130 cm |
| DIMENSIONS | 125 x 67 x 40 mm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | RGB |
| OTHERS | Breath Lighting |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For control For speed |
| DIMENTIONS | 240 x 180 x 3 mm |
| OTHERS | Double-layer fabrics provide a stable field on gameplays Anti-slip Mouse Mat |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 4712960134997 |
Video:
GAMDIAS 3 & 4-in-1 Gaming Combo Series Overview (HERMES / ARES / POSEIDON) 👞 🔥 🔱 🖱 ⌨ 🎧
Similar products







![Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Turmeric yellow Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Turmeric yellow](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_au75_turmetric_y_bs_01_kiZeR6.webp&w=130&h=80.934013388588&page=)
![MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_01_lyEF14.webp&w=130&h=130&page=)
![MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_01_AlihTk.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)