Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 ULTRA - 8K, Gateron Magnetic Jade Switches - Black
[FIRE-68-ULTRA-CNT-BK]
Каталожен №: ++6272
Производител: Madlions
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | FIRE-68-ULTRA-CNT-BK |
| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Мултимедийна Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Gateron Jade Switch (Customized) |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 36±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through Side Print |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 311 x 102 x 29 mm |
| ЦВЯТ | Черен Червен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate/128KHz Scan Rate Full Aluminium Body Step Precision: 0.01 mm Latency: 0.125 ms Driver: Self-Developed Web Driver 16.8M RGB Noise-Dampening |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700930170 |
Видео:
MADLIONS FIRE68
Подобни продукти








![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 Thunder Black - Reaper Switch [Linear] (English US) Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 Thunder Black - Reaper Switch [Linear] (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75_thun_bk_01_eS1V9d.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_bk_01_g0mFQB.webp&w=130&h=129.935&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)

![Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_75_kg985w_bk_01_uH3qGZ.webp&w=130&h=130&page=)