Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]
[MAD-68-R-WH]
Каталожен №: ++6503
Производител: Madlions
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAD-68-R-WH |
| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kunlun |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Kunlun Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 30±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT Side Print |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 320 x 116 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate Kunlun Magnetic Switches Side-Printed Web Driver Aluminium Plate 16.8M RGB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700931047 |
Подобни продукти
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_01_2Nk55T.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_02_zgOFva.jpg&w=80&h=77.493333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_03_ampBNs.jpg&w=80&h=80&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_04_RiOuGD.jpg&w=80&h=75.733333333333&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_05_LPKgJK.jpg&w=80&h=80&page=)
![професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_06_O4gzGp.jpg&w=80&h=80&page=)

![Marvo професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Magma M40 KG964 - 8K, Magnetic Switches [Tactile] Marvo професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Magma M40 KG964 - 8K, Magnetic Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_magma_m40_kg964_01_fatTMX.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_67_kg935_bk_01_LHuK6X.webp&w=130&h=130&page=)

![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_01_5JuyE6.webp&w=130&h=130&page=)
![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_wh_01_ISITB8.webp&w=129.93503248376&h=130&page=)