MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black
[ACE60-4A]
Каталожен №: ++7674
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACE60-4A |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | KTEK |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | KTEK Magnetic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 32±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 290 x 100 x 28 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate 0.01mm RT Accuracy 0.1ms Latency 0 Dead Zone SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Adjustable Actuation Hot-Swappable 0.1- 3.4mm Actuation Range |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977271153022 |
Видео:
Why MCHOSE ACE60 Magnetic Switch Keyboard? Precision in every click. ??? #keyboard #unboxing
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_01_NyrVAx.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_02_5DKUnq.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_03_BkLIp8.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_04_m8glrd.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_05_dCVq4n.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_06_COWxdi.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_07_GCAqie.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_08_1Gf2G5.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_09_xo4DWg.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_10_sLb5By.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_11_TkNdg7.jpg&w=80&h=45&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_12_OhYYdG.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_13_UrPhH6.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_xboard_ms_black_rgb_01_sy4pKd.webp&w=130&h=90.838380618425&page=)



![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_01_H1PS4E.webp&w=130&h=130&page=)
