Marvo Геймърски комплект Gaming COMBO CM370 4-in-1 - Keyboard, Mouse, Headset, Mousepad - MARVO-CM370
[MARVO-CM370]
Каталожен №: ++3068
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-CM370 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 140 cm |
| РАЗМЕРИ | 431 x 131 x 30 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 92 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -54 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.1 m |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол |
| РАЗМЕРИ | 287 x 244 x 3 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391918593 |
Подобни продукти







![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Pro Mini Nazca Line - 8K, Cherry MX2A RGB Red [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Pro Mini Nazca Line - 8K, Cherry MX2A RGB Red [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_pro_mini_nazca_line_mx2a_red_01_wIsrTO.webp&w=130&h=65.193319606497&page=)


![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_carr_bl_silver_01_SkGjBE.webp&w=130&h=130&page=)