Marvo Gaming COMBO CM370 4-in-1 - Keyboard, Mouse, Headset, Mousepad - MARVO-CM370
[MARVO-CM370]
№: ++3068
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-CM370 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | Yes |
| CABLE LENTH | 140 cm |
| DIMENTIONS | 431 x 131 x 30 mm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSITIVITY | 3200 dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 4 |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | 7 colors |
| TYPE | Headphones with mic |
| APPLICATION | Gaming PC Laptop |
| CONNECTIVITY | Cable |
| INTERFACE | 3.5 mm jack x 2 |
| DRIVER SIZE | 40 mm |
| FREQUENCY | 20 Hz - 20 KHz |
| HEADPHONES - SENSITIVITY | 92 dB |
| IMPEDANCE | 32 ohm |
| MICROPHONE | Yes |
| MIC SENSITIVITY | -54 dB |
| COLOR | Black |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For control |
| DIMENTIONS | 287 x 244 x 3 mm |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391918593 |
Similar products





![Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_75_kg985w_bk_01_uH3qGZ.webp&w=130&h=130&page=)

![be quiet! Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] be quiet! Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_01_W62kAT.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Aura Black - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Aura Black - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_aura_bk_cherry_brown_01_kAqeGO.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_01_AlihTk.webp&w=130&h=130&page=)
![MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_01_1Cx7wN.webp&w=130&h=130&page=)