Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard KG953W - Bluetooth 5.0, Blue switches, 87 keys TKL
[MARVO-KG953W]
Каталожен №: ++4324
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG953W |
| СВЪРЗВАНЕ | USB Безжично Bluetooth 5.0 |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 362 x 148 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | built-in 3.7V/1900mA battery 2.4GHz Wireless & Blutooth Wireless & Wired Three Connections for Strong Compatibility Rainbow backlight with 20 lighting modes Detachable USB Type-C Cable Full keys anti-ghosting |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391925690 |
Подобни продукти







![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_01_6YzxOH.webp&w=130&h=89.385194479297&page=)
![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_mini60pro_01_QrFcc6.webp&w=130&h=130&page=)
![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Beige Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Beige](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_au75_beige_bs_01_0iOHWC.webp&w=130&h=78.136363636364&page=)
![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, TTC RGB Magneto [Linear] - Sakura Warrior ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, TTC RGB Magneto [Linear] - Sakura Warrior](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_ultra_sakura_warrior_ttc_rgb_01_JD4hol.webp&w=130&h=130&page=)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_01_lyEF14.webp&w=130&h=130&page=)