Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard KG953W - Bluetooth 5.0, Blue switches, 87 keys TKL
[MARVO-KG953W]
№: ++4324
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-KG953W |
| CONNECTION | USB Wireless Bluetooth 5.0 |
| TYPE | Mechanical Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 87 |
| BACKLIGHT | Rainbow Yes |
| CABLE LENTH | 160 cm |
| DIMENTIONS | 362 x 148 x 38 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | built-in 3.7V/1900mA battery 2.4GHz Wireless & Blutooth Wireless & Wired Three Connections for Strong Compatibility Rainbow backlight with 20 lighting modes Detachable USB Type-C Cable Full keys anti-ghosting |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391925690 |
Similar products






![Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_classic_bk_cherry_brown_01_NAixJZ.webp&w=130&h=82.74099883856&page=)
![Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Aura Black - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Aura Black - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_aura_bk_cherry_brown_01_kAqeGO.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)

![Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_bgy_gs_01_sHLhD4.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bswbl_dyi_01_tr5D5T.webp&w=130&h=130&page=)