Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Mega 80W - KG958W - Bluetooth 5.0, 2.4G
[MARVO-KG958W]
Каталожен №: ++6033
Производител: Marvo
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG958W |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Bluetooth Wireless Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 330 x 146 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Anti-Ghosting 50 million switch rating Driver programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936108 |
Подобни продукти








![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_68_fs_c_amber_pro_01_xYnPll.webp&w=130&h=130&page=)
![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI Black - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_01_6YzxOH.webp&w=130&h=89.385194479297&page=)

![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_wh_gat_jade_pro_01_KhFReZ.webp&w=130&h=130&page=)